Březen 2016

2. kapitola

31. března 2016 v 21:05 | Avetti |  Květy od krve
- Varování: vyskytují se zde sprostá slova. Užijte si další díl :)


2. kapitola


"Spala jsi vůbec?", promluvila na mě Aly. "Trochu", přiznala jsem. To je to až tak poznat? Vlastně se jí ani nedivím, už pět minut koukám do mikroskopu a nic nedělám. Právě máme laborky z biologie. "Radši mě k tomu pusť". Neváhala jsem ani chvíli a uvolnila jí místo. Naštěstí za 15 minut zvonilo a já rovnou zamířila k automatu na kafe s mojí věrnou kamarádkou v patách. "Máš dneska brigádu?", zeptala se mě po cestě do třídy. "Jo. Dneska až do osmi. Proč?" "Myslela jsem, že by jsme mohli někam zajít." Ráda bych. Už dlouho jsme nikde nebyly, ale dneska mám ještě brigádu a bude štěstí, když u toho neusnu. Ještěže je pátek.

1. kapitola

29. března 2016 v 22:38 | Avetti |  Květy od krve
- Tak 1. kapitola je tu!:)




1.kapitola

Ten otravný zvuk vedle mé hlavy mě přinutil, abych vytáhla ruku zpod teplé peřiny. Vypnula jsem budík a sedla si. Přísahám, že jednou skončí na zdi. A to dnes není ani škola, ale jedeme za babičkou, takže musím vstávat už v devět. Normálně bych vylezla aspoň ve dvanáct. Zívla jsem si a protáhla se, nejradši bych zalezla hned zpátky, ale dlouho jsem jí neviděla a těším se na ni. Po ranní hygieně jsem z šatníku vyhrabala černé leginy a tílko, na to jsem si vzala červenou kostkovanou košili. Vlastně můj šatník obsahoval z větší části jenom černé oblečení. Vlasy jsem si stáhla do obyčejného culíku. Sešla jsem po schodech dolů a zamířila rovnou do kuchyně.

Prolog

28. března 2016 v 13:06 | Avetti |  Květy od krve
-Tohle je moje úplně první povídka. Ať se líbí:)



Už od malička. Už od narození. Vždycky jsem byla jiná.


*

Odhrnula jsem sprchový závěs a nechala napouštět vodu. Dnes jsem se ani neobtěžovala s pěnou do koupele, přestože mě vůně vanilky a orchideje zvláštně uklidňovala. Sundala jsem si oblečení a nechala ho ležet na zemi, teď se o něj vůbec nezajímám, uklidím ho později. Opatrně jsem si vlezla do vany, byla trochu moc horká a hned se ozvala moje rána na břiše. I když byla skoro celá zahojená, palčivá bolest se stejně dostavila. Zatáhla jsem závěs a chvíli jen tak seděla a objímala si kolena, zatímco se voda začala barvit krví do červena. Naštěstí většina nebyla moje. Ponořila jsem se úplně,

Květy od krve

28. března 2016 v 11:09 Kapitoly



Povídky-rozcestník

28. března 2016 v 10:17 | Avetti |  Stories

Jednorázovky

Kapitoly



Stav: Rozepsaná
Počet kapitol: 10

Celý život jsem žila ve lži. Pak přišli oni dva a vše se změnilo.
Ale k lepšímu?





Stav: Rozepsaná
Počet kapitol: 6

Nikdy nikoho nemilovala. Toužila pouze po svobodě a udělala by proto vše. Někdo jí to však neustále ztěžoval.







Stav: Plánuje se

Dva různé světy. Dva různé osudy. Dva různí lidé.