The end

2. září 2017 v 1:43 | Avetti |  Jednorázovky

Milovala jsem tvé vlasy. Milovala jsem, když jsem se jimi prohrabovala prsty. Vždy jsem pak ze svých rukou cítila tu jejich vůni. Byl to skvělý pocit, když jsi mi na oplátku bloudil těmi svými po mém těle. Tak lehce. Jak jsi mě objal tak pevně, až jsem nemohla popadnout dech. Jak jsi vždy trpělivě odpovídal na mé otázky, přesto, že jsem se na ně ptala už několikrát. Jak jsi mě při chůzi chytl za ruku, nebo si mě přitáhl, abys mě mohl políbit. Jak jsme si někdy psali tak dlouho, dokud jsme už oba neusínali. Jak jsi mě pokaždé rozesmál, i když jsem měla špatnou náladu. S tebou jsem nikdy nemohla být smutná.


Milovala jsem, když jsi si mě dlouho prohlížel. Tvrdila jsem, že jsem z toho nervózní a to i byla, ale líbilo se mi to. Vždycky jsi pak dodal, že si mě prohlížíš rád. Za to jsem nesnášela, že jsem se na tebe nemohla nikdy zlobit, ať jsem snažila sebevíc, nemohla jsem. Vykouzlil jsi mi úsměv na tváři už jen tím, že jsem tě viděla. Vážila jsem si všech těch drobných věcí, které jsi dělal. Nejdříve jsem k tobě nic necítila. Popravdě jsem si ani nemyslela, že bych kdy mohla. Postupem času jsi ale našel cestu do mého srdce.

Když se teď na to dívám zpětně, přemýšlím, zda-li je to pravda. To všechno. Všechny ty věci. Bylo tohle všechno reálné nebo jen nádherná iluze? Myslel jsi někdy to co jsi mi říkal vážně? Cítil jsi ke mně někdy něco? Aspoň trochu? Záleželo ti někdy na mě tak jako mě na tobě? Pro tebe to byla asi jen hra, ale mě tvůj odchod ublížil. Tolik probrečených nocí. Nesnášela jsem ten pocit jak jsem kvůli pláči nemohla popadnout dech, nemohla ho zastavit. Zajímalo by mě, jestli jsi někdy přemýšlel nad tím jak se cítím. Aspoň chvíli. Mrzelo tě to? Aspoň trochu. Přála bych si, abys věděl jak moc mě tyhle vzpomínky ubíjí. Každá maličkost, každé objetí, každá věta. Přála bych si, abys věděl jak moc mě to bolelo. Jak moc mě to bolí ještě teď a i když vím, že to všechno co jsi mi udělal bylo špatné, já na tobě nic špatného vidět nemůžu.

Prostě nemůžu...

A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanore Samanthe Lune Eleanore Samanthe Lune | Web | 2. září 2017 v 3:08 | Reagovat

To je o mně že?  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama